O naszym ośrodku

Nasza historia

Domki i Apartamenty Koliber są ośrodkiem rodzinnym.

Jego budowa rozpoczęła się w 2008 roku, kiedy to też urodził się nasz syn. Pierwsi Goście wypoczywali u nas już rok później.
W pierwotnej formie ośrodek był dużo mniejszy i z pewnością liczył o wiele mniej atrakcji. Jednak z upływem czasu, tak jak rosła nasza rodzina, tak i rósł nasz ośrodek. Doskonale znamy potrzeby dzieci oraz ich rodziców, dlatego też staramy się aby najmłodsi nasi Goście nie nudzili się będąc u nas, a ich opiekunowie mogli wypocząć.

Każdego roku Domki i Apartamenty Koliber rozrastają się o nowe atrakcje, a grono naszych Gości stale się poszerza co niewątpliwie bardzo nas cieszy. Największą satysfakcją dla nas jest zadowolenie Gości, także życzymy udanego odpoczynku, a my ze swojej strony będziemy starać się abyście miło spędzili czas w naszym ośrodku.

Jak powstawał ośrodek

Rozwijamy się dla Ciebie

Opinie naszych klientów

 1. Witam, w podanym czasie dostępny jest apartament nr 5 w cenie 540 zł za dobę.

  ~ Website Style

 2. Dzien dobry, ile kosztuje pobyt dla 5 osób (2+3) w terminie 21-28.07? Pozdrawiam Anita

  ~ Website Style

 3. Bardzo polecam Domki Całoroczne Koliber na rodzinny odpoczynek, dzieci bardzo zachwycone atrakcjami w obiekcie i bliskością morza . każdy domek ma własny prywatny zakątek z grillem ( dorośli (18+) 😉 też znajdą zacisze dla siebie) .

  ~ Website Style

 4. Potwierdzam, super miejsce, wspaniali ludzie. Polecam

  ~ Website Style

Napisz swoją opinie

Certyfikaty

Cele projektu oraz ich planowane efekty:

Zakup i instalacja oprogramowania do rezerwacji miejsc noclegowych. Zwiększenie czytelności oferowanych usług, poprzez czytelniejsze pokazanie dla zainteresowanego klienta dostępnych terminów. System umożliwiający kompleksową kontrolę nad świadczonymi usługami – między innymi zarządzanie treścią w serwisie internetowym, integrację systemu statystyk odwiedzin strony, generowanie faktur i raporty sprzedaży. Takie rozwiązanie pozwoli firmie na świadome zarządzanie obiektem w oparciu o dane zbierane przez system. Oprogramowanie jest również ułatwieniem dla klientów poprzez funkcję podglądu kalendarza dostępności, umożliwienie płatności online oraz rejestrację online i funkcję komunikatora w czasie rzeczywistym. Takie udogodnienia będą skutkować usprawnieniem rezerwacji pobytów oraz zwiększą szansę na pozyskanie nowych klientów. Zakup i montaż stacji ładowania pojazdów elektrycznych ma na celu rozszerzenie źródeł przychodów przedsiębiorstwa, jak również promowanie zielonych źródeł energii. Jest to uatrakcyjnienie oferty. Obecnie wśród klientów stosunkowo niewielu było klientów użytkujących pojazdy elektryczne, choć w ostatnim roku już zauważalny jest wzrost. W przyszłości ta tendencja może ulec zmianie, gdyż poprzez podniesienie standardu obiektu możliwe będzie dotarcie do grupy klientów użytkujących pojazdy elektryczne, a co za tym idzie zwiększenie zainteresowania w tej grupie odbiorców.  Efektem tego działania będzie nie tylko poprawa finansów firmy, ale również wzrost użytkowania pojazdów o napędzie elektrycznym nie tylko wśród mieszkańców, ale i turystów. Zakup i montaż balii ogrodowej na 6-8 osób oraz 6-cio osobowej sauny ogrzewanej drewnem będzie płatną dodatkową usługą dla klienta.  Oczekiwany jest dodatkowych przychodów, a także podniesienia standardu ośrodka. Będzie to wydzielona strefa SPA w tzw. ogródku relaksacyjnym. Usługa ta zapewne będzie przyciągać określoną grupę klientów bardziej wymagających, co przyczyni się do zwiększonych przychodów z działalności.  Znacznie umili Gościom pobyt w naszym ośrodku także basen z podgrzewaną wodą, który powinien również wydłużyć sezon. Rolę tą również będzie spełniać stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Znaczny komfort pobytu podniosą również zestaw kompletów ogrodowych, a także głośnik pozwalający na puszczanie odpowiedniej muzyki. Zakup systemu rezerwacji przyczyni się przede wszystkim do sprawnego zarządzania rezerwacją dostępnych domków i apartamentów. Klient po pierwsze będzie widział dostępność oferowanych usług, co znacznie przyspieszy proces wyboru odpowiedniego miejsca jak również w sposób szybki i automatyczny pozwoli na dokonanie skutecznej rezerwacji. Usługa ta poprzez wyżej opisane funkcje znacznie usprawni – i zwiększy tym samym – sprzedaż oferowanych usług.

Wartość projektu: 125239,24 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 62619,62 zł

 

W ofercie posiadamy 4 domki i 4 apartamenty na wyłączność

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.